Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.


Úvod » DOKONALÁ LÁSKA přírodní péče » Biocidní roztok Dokonalá voda

DOKONALÁ LÁSKA přírodní péče / Biocidní roztok Dokonalá voda

 Biocidní roztok Dokonalá Voda

• Biocidní roztok Dokonalá Voda

Infekční nemoci jsou nemoci, jejichž původci jsou živé mikroorganizmy - patogenní bakterie, houby, viry, protozoa, rickettsie, chlamydie, schopné pronikat do organizmu zvířat, vyvolat onemocnění a přenášet se dále na zdravé jedince. Dokonalá Voda tyto živé mikroorganismy úspěšně likviduje.

 

Jak Dokonalá Voda likviduje škodlivé mikroorganismy?

Na rozdíl od běžných chemických biocidních prostředků působí aktivní látky roztoku na buněčné stěny prokaryotických buněk bakterií, které jsou vystaveny účinkům Redox potenciálu 800 mV a tím jsou narušeny. V důsledku osmotického tlaku (rozdíl tlaku prostředí a tlaku uvnitř buňky) poté dojde k protržení cytoplazmatické membrány a tím k destrukci buňky. Vůči tomuto typu mechanického poškození buněčných stěn nemají mikroorganismy obranný mechanizmus a nemohou si na něj vytvořit rezistenci. Eukaryotické buňky, které tvoří buněčnou stavbu vyšších živočichů (lidé, zvířata a rostliny), nejsou roztokem poškozovány. Roztok účinně působí také proti virům tím, že zabraňuje vytváření vazeb mezi virem a hostitelskou buňkou a existující vazby ničí.

 

Dávkování:

V preventivním režimu: 1 víčko (8 ml) biocidního roztoku Dokonalá Voda na 1 litr pitné vody z běžného zdroje. Při výměně vody v misce přidejte novou dávku biocidního roztoku Dokonalá Voda. Tento postup provádějte každý třetí den nebo každý den 7 až 10 dní v měsíci.
Při závažnějších infekčních stavech: 4 víčka (32 ml) biocidního roztoku Dokonalá Voda na 1 litr pitné vody.

Pokud zvíře užívá biocidní roztok v tomto dávkování déle než 5 dní, doporučujeme začít užívat probiotika (např. probiotickou pastu). Pokud zvíře již užívá antibiotický přípravek, konzultujte správné použití biocidního roztoku se svým veterinářem nebo v poradně - Dokonalá Láska, tel.: +420 731 381 380. Specifické a vážné případy mohou vyžadovat užití ve větší koncentraci. V takových případech kontaktujte poradnu.

 

Kdy je vhodné použít Dokonalou Vodu? 

Při jakémkoli infekčním, virovém, kvasinkovém či bakteriálním onemocnění. Pro prevenci těchto onemocnění například při zvýšeném imunitním tlaku na organizmus (výstavy, psí tábory, návštěva psího hotelu aj.). Pro oplachy a výplachy ran a postižených tkání. Použití Dokonalé Vody je obzvláště vhodné při onemocněních jako je psincový (kotcový) kašel a v jeho prevenci, kvasinkové, či bakteriální onemocnění uší a meziprstí (vnější i vnitřní užití), onemocnění dásní (zánět aj.) a mnohých dalších. 

 

Pokud zvíře užívá biocidní roztok v tomto dávkování déle než 5 dní, doporučujeme začít užívat probiotika - např. přírodní probiotikum, jakými jsou Chlorella nebo Spirulína, nebo probiotickou pastu či jiné produkty. 

Chlorella i Spirulína jsou navíc velmi vhodné nejen jako probiotický zdroj, ale i jako zdroj vitamínů, minerálů a v případě Spirulíny i zdroj vlákniny a proteinů. 

 

Informace k užívání:

Dokonalá Voda je biocidní roztok pro úpravu pitné vody. Nejedná se o doplněk výživy. Při zvýšeném dávkování se nejedná o přípravek určený k trvalému nebo bezdůvodnému užívání. Jedná se o přípravek určený k užívání při bakteriální infekci či infekčním onemocnění.