Úvod » DOKONALÁ LÁSKA přírodní péče » Dokonalá voda-biocidní roztok 100ml


        

Dokonalá voda-biocidní roztok 100ml

 

naše cena:
153 Kč ( Nejsme plátci DPH )

Biocidní roztok pro úpravu pitné vody pro zvířata v zájmovém chovu.

 

Infekční nemoci jsou nemoci, jejichž původci jsou živé mikroorganizmy - patogenní bakterie, houby, viry, protozoa, rickettsie, chlamydie, schopné pronikat do organizmu zvířat, vyvolat onemocnění a přenášet se dále na zdravé jedince. Dokonalá Voda tyto živé mikroorganismy úspěšně likviduje.

 

Dokonalá Voda je také optimální doplněk při problémech se zuby a dásněmi a při zápachu z tlaminky, který je bakteriálního původu. 

 

Dokonalá Voda je skvělé řešení při psincovém (infekčním) kašli. 

 

Dávkování:

V preventivním režimu: 1 víčko (8 ml) biocidního roztoku Dokonalá Voda na 1 litr pitné vody z běžného zdroje. Při výměně vody v misce přidejte novou dávku biocidního roztoku Dokonalá Voda. Tento postup provádějte každý třetí den nebo každý den 7 až 10 dní v měsíci.
Při závažnějších infekčních stavech: 4 víčka (32 ml) biocidního roztoku Dokonalá Voda na 1 litr pitné vody.

Pokud zvíře užívá biocidní roztok v tomto dávkování déle než 5 dní, doporučujeme začít užívat probiotika (např. probiotickou pastu). Pokud zvíře již užívá antibiotický přípravek, konzultujte správné použití biocidního roztoku se svým veterinářem nebo v poradně - Dokonalá Láska, tel.: +420 731 381 380. Specifické a vážné případy mohou vyžadovat užití ve větší koncentraci. V takových případech kontaktujte poradnu.

 

Zdravý dospělý pes v průměru potřebuje zhruba 30 až 60 ml vody na kilogram tělesné hmotnosti, u štěňat je třeba hlídat příjem tekutin důsledněji. 

Někdy pes nemůže nebo nechce přijímat vodu normálně a přesto je nutné podat biocidní roztok Dokonalá Voda. V takovém případě je možné použít například stříkačku a vpravit jemně obsah do tlaminky a hrdla. 

Biocidní roztok nařeďte s vodou na 50 % koncentraci. 

 

Jaká je denní dávka biocidního roztoku v těchto případech?

trpasličí plemena: 1 ml v preventivním režimu, až 4 ml v akutních případech

malí psi:  3 ml v preventivním režimu, až 10 ml v akutních případech

středně velcí psi: 8 ml v preventivním režimu, až 20 ml v akutních případech

velcí psi: 16 ml v preventivním režimu, až 40 ml v akutních případech

mamutí plemena: 30 ml v preventivním režimu, až 70 ml v akutních případech

 

Kdy je vhodné použít Dokonalou Vodu? 

Při jakémkoli infekčním, virovém, kvasinkovém či bakteriálním onemocnění. Pro prevenci těchto onemocnění například při zvýšeném imunitním tlaku na organizmus (výstavy, psí tábory, návštěva psího hotelu aj.). Pro oplachy a výplachy ran a postižených tkání. Použití Dokonalé Vody je obzvláště vhodné při onemocněních jako je psincový (kotcový) kašel a v jeho prevenci, kvasinkové, či bakteriální onemocnění uší a meziprstí (vnější i vnitřní užití), onemocnění dásní (zánět aj.) a mnohých dalších.  

 

Jak Dokonalá Voda likviduje škodlivé mikroorganismy?

Na rozdíl od běžných chemických biocidních prostředků působí aktivní látky roztoku na buněčné stěny prokaryotických buněk bakterií, které jsou vystaveny účinkům Redox potenciálu 800 mV a tím jsou narušeny. V důsledku osmotického tlaku (rozdíl tlaku prostředí a tlaku uvnitř buňky) poté dojde k protržení cytoplazmatické membrány a tím k destrukci buňky. Vůči tomuto typu mechanického poškození buněčných stěn nemají mikroorganismy obranný mechanizmus a nemohou si na něj vytvořit rezistenci. Eukaryotické buňky, které tvoří buněčnou stavbu vyšších živočichů (lidé, zvířata a rostliny), nejsou roztokem poškozovány. Roztok účinně působí také proti virům tím, že zabraňuje vytváření vazeb mezi virem a hostitelskou buňkou a existující vazby ničí.

 

Složení: elektrochemicky aktivovaná voda 99,3%,
soli kyseliny chlorovodíkové, uhličitan sodný (soda), peroxid vodíku (kysličník), chlornan sodný, oxid chloričitý.

 Uchování: Skladujte v chladu a temnu. Po otevření spotřebujte do 30 dnů.

Vyrobeno pro: Dokonalá Láska, s.r.o., Praha, EU, tel. +420 731 381 380 

 info@dokonalalaska.cz

NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

Nebyl zatím přidán žádný názor. Přidejte svůj názor nebo dotaz jako první.