Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.


DOKONALÁ LÁSKA přírodní péče / Péče o uši

Zcela přírodní přípravky pro péči o uši s výskytem zašpinění nebo ušního mazu a také pro péči při problému většího rozsahu nebo při zánětu. Zdravé ucho je hladké, růžové, bez zápachu a výtoku, nebolestivé. Vyberte si z nabídky Dokonalé Lásky - olej pro běžnou péči nebo olej pro intenzivní péči. Ten je vhodný především pro psy, kteří trpí častými záněty. 

V případě kvasinkových infekcí důrazně doporučujeme opečovávat také další části těla, která s postiženým uchem přicházejí do kontaktu. Jedná se především o meziprstí na tlapkách. 

 

Pro následné ošetření i průběžnou péči doporučujeme přírodní Zelený jíl z Dokonalé Lásky. 

PÉČE O UŠI V BĚŽNÉM REŽIMU
Pro péči o uši s výskytem zašpinění nebo ušního mazu.
Dávkování a návod k použití: Do ušního kanálku kápněte 1 až 4 kapky dle velikosti ucha. Jemně promasírujte zevně kořen ucha a okolí. Účinné látky působí preventivně a napomáhají odvodu ušního mazu.
Doporučená frekvence použití: 1x týdně. V některých případech je k dosažení výsledku nutná častější frekvence. Užívejte maximálně 2x denně.

PÉČE O UŠI V INTENZIVNÍM REŽIMU
Pro péči o uši s výskytem zánětu nebo nadměrnou produkcí ušního mazu.
Dávkování a návod k použití: Kápněte 2 až 5 kapek do ušního kanálku a zevně promasírujte kořen ucha a okolí. Vyplavený maz a nečistoty otřete z boltce. Provádějte podle intenzity problému 1x až 4x denně. Také můžete 10 kapek nakapat na tampon a velmi opatrně jej vložit do ústí zvukovodu na dobu 20 minut. Pozor, tampon musí být tak velký, aby nepropadl do ušního kanálku.